Avukat Saim İNCEKAŞ

Adana – Avukat Saim İncekaş’a Ait Bilgiler

İsim: Saim

Soyisim: İNCEKAŞ

Baro Sicil Numarası: 4293

TBB Sicil Numarası:

Telefon Numarası: 0534 910 97 43

Ofis Numarası: 0322 245 00 44

Adresi: Kayalıbağ Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:9 Ziya Algan İş Merkezi, 01010 Seyhan/Adana, İncekaş Hukuk Bürosu

Google Haritalar’da görmek için tıklayınız.

E-posta: av.saimincekas@gmail.com

Web-sitesi: https://av-saimincekas.com/

Bağlı bulunduğu baro: Adana Barosu

Avukatın Resmi:

Avukat Saim İNCEKAŞ Hukuk Bürosu - Adana Boşanma ve Ceza Avukatı

Avukatın bilgisi Adana Barosu levhasında yer almaktadır. Avukatlar rehber görevi gören bu siteye kendi istekleri ile kayıt eklerler. Baro levhasından çıkartılan avukatlar güncellenmektedir.

Avukatın “boşanma avukatı”, “ceza avukatı” gibi sıfatlar alması doğru değildir. Türk hukuk sisteminde avukatlar dilediği her hukuk alanı ile ilgilenebilir. Uzmanlık uygulaması bulunmamaktadır. Bu nedenle bir avukata karşı; siz boşanma avukatı mısınız? ceza avukatı mısınız? diye sorulan sorular son derece yanlıştır. Her avukat mesleğini layığı ile yapar. Bir avukatın diğerinden, erkeğin kadından, gencin yaşlıdan hiçbir farkı yoktur. Avukatlar yaş ve kıdem gözetmeksizin birbirlerine “üstad” şeklinde hitap ederler. Çünkü herkesin birbirinden öğreneceği en az 1 yeni bilgi vardır.

Avukat Saim İNCEKAŞ özellikle boşanma ve ceza avukatı olarak tanınır. Kurucu Avukatı olduğu İncekaş Hukuk Bürosu’nda Adana’ya hizmet sunmaktadır. En iyi Adana Avukatları arasında ismi pekçok yerde anılmaktadır.

Güncelleme: 20.07.2021 tarihi için Avukat Saim İncekaş’a ait bilgiler güncel ve geçerlidir. Tarafımızca teyit edilmiştir.

Hakkında adanadaavukat

Adanadaavukat.com yerel bir rehber sitesidir. Sadece Adana Baro'suna kayıtlı ve onaylı avukatlar bilgilerini yayınlayabilir.

Şu avukatları da inceleyin:

Avukat Deniz Gökçe KAVAKLI

Adana – Avukat Deniz Gökçe KAVAKLI İsim ve Soyisim: Av. Deniz Gökçe KAVAKLI Baro Sicil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir