Avukat Gözde KARAGÖL

Adana – Avukat Gözde KARAGÖL

İsim ve Soyisim: Av. Gözde KARAGÖL

Baro Sicil Numarası: 4511

TBB Sicil Numarası: Paylaşılmadı.

Telefon Numarası: 05346815954

Adresi: KAYALIBAĞ MAH. T. CEMAL BERİKER BULV. NAZİF BAYRAM İŞM. K:5 D:22 SEYHAN/ADANA

E-posta: GzdeKaragl@gmail.com

Web-sitesi: Paylaşılmadı.

Bağlı bulunduğu baro: Adana Barosu

Avukatın Resmi:

 

Av. Gözde KARAGÖL:

Kendisi, KARAGÖL Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır. Sayın Karagöl , 2018’den beri avukatlık yapıyor ve bu süre zarfında kariyerini, özellikle idare hukuku alanında kendini geliştirmeye adadı.
 
Adana Barosu üyesidir.

Avukatın bilgisi Adana Barosu levhasında yer almaktadır. Avukatlar rehber görevi gören bu siteye kendi istekleri ile kayıt eklerler. Baro levhasından çıkartılan avukatlar güncellenmektedir.

Avukatın “boşanma avukatı”, “ceza avukatı” gibi sıfatlar alması doğru değildir. Türk hukuk sisteminde avukatlar dilediği her hukuk alanı ile ilgilenebilir. Uzmanlık uygulaması bulunmamaktadır. Bu nedenle bir avukata karşı; siz boşanma avukatı mısınız? ceza avukatı mısınız? diye sorulan sorular son derece yanlıştır. Her avukat mesleğini layığı ile yapar. Bir avukatın diğerinden, erkeğin kadından, gencin yaşlıdan hiçbir farkı yoktur. Avukatlar yaş ve kıdem gözetmeksizin birbirlerine “üstad” şeklinde hitap ederler. Çünkü herkesin birbirinden öğreneceği en az 1 yeni bilgi vardır.

Hakkında adanadaavukat

Adanadaavukat.com yerel bir rehber sitesidir. Sadece Adana Baro'suna kayıtlı ve onaylı avukatlar bilgilerini yayınlayabilir.

Şu avukatları da inceleyin:

Avukat Barış Gökhan TOPAL

Adana Avukatı Barış Gökhan TOPAL İsim ve Soyisim: Avukat Barış Gökhan Topal Baro Sicil Numarası: 2033 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir