Avukat Bekir Gökfe ÇELİK

Adana – Avukat Bekir Gökfe ÇELİK

İsim ve Soyisim: Av. Bekir Gökfe ÇELİK

Baro Sicil Numarası: 4803

TBB Sicil Numarası: Paylaşılmadı.

Telefon Numarası: Paylaşılmadı

Adresi: HUZUREVLERİ MAH.77160 SK.ALPEREN APT.K:12 NO:25 ÇUKUROVA/ADANA

E-posta: gkfecelik@gmail.com

Web-sitesi: Paylaşılmadı.

Bağlı bulunduğu baro: Adana Barosu

Avukatın Resmi:

Av. Bekir Gökfe ÇELİK:

 

Bekir ÇELİK, Çelik & Çelik Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır. Bekir, 2019’dan beri avukatlık yapıyor ve bu süre zarfında kariyerini, özellikle aile hukuku alanında kendini geliştirmeye adadı.
 
Bekir Bey, Adana Barosu üyesidir.

Avukatın bilgisi Adana Barosu levhasında yer almaktadır. Avukatlar rehber görevi gören bu siteye kendi istekleri ile kayıt eklerler. Baro levhasından çıkartılan avukatlar güncellenmektedir.

Avukatın “boşanma avukatı”, “ceza avukatı” gibi sıfatlar alması doğru değildir. Türk hukuk sisteminde avukatlar dilediği her hukuk alanı ile ilgilenebilir. Uzmanlık uygulaması bulunmamaktadır. Bu nedenle bir avukata karşı; siz boşanma avukatı mısınız? ceza avukatı mısınız? diye sorulan sorular son derece yanlıştır. Her avukat mesleğini layığı ile yapar. Bir avukatın diğerinden, erkeğin kadından, gencin yaşlıdan hiçbir farkı yoktur. Avukatlar yaş ve kıdem gözetmeksizin birbirlerine “üstad” şeklinde hitap ederler. Çünkü herkesin birbirinden öğreneceği en az 1 yeni bilgi vardır.

Hakkında adanadaavukat

Adanadaavukat.com yerel bir rehber sitesidir. Sadece Adana Baro'suna kayıtlı ve onaylı avukatlar bilgilerini yayınlayabilir.

Şu avukatları da inceleyin:

Avukat DENİZ ORUÇ

Adana Avukatı bilgileri: İsim: DENİZ Soyisim: ORUÇ Baro Sicil Numarası: 3394 TBB Sicil Numarası: Telefon …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir