Avukat Barış Gökhan TOPAL

Adana Avukatı Barış Gökhan TOPAL

İsim ve Soyisim: Avukat Barış Gökhan Topal

Baro Sicil Numarası: 2033

TBB Sicil Numarası: Paylaşılmadı.

Telefon Numarası: 03223513911

Adresi: ABİDİNPAŞA CAD.N:52 ADANA TİCARET ODASI K:3 AVRUPA BİRLİĞİ BİLGİ BÜROSU SEYHAN/ADANA

E-posta: Paylaşılmadı.

Web-sitesi: Paylaşılmadı.

Bağlı bulunduğu baro: Adana Barosu

Avukatın Resmi:

Av. Barış Gökhan Topal:

Barış Topal, Topal Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır. Barış, 1982’den beri avukatlık yapıyor ve bu süre zarfında kariyerini, özellikle uluslararası hukuk alanında kendini geliştirmeye adadı.

Avukatın bilgisi Adana Barosu levhasında yer almaktadır. Avukatlar rehber görevi gören bu siteye kendi istekleri ile kayıt eklerler. Baro levhasından çıkartılan avukatlar güncellenmektedir.

Avukatın “boşanma avukatı”, “ceza avukatı” gibi sıfatlar alması doğru değildir. Türk hukuk sisteminde avukatlar dilediği her hukuk alanı ile ilgilenebilir. Uzmanlık uygulaması bulunmamaktadır. Bu nedenle bir avukata karşı; siz boşanma avukatı mısınız? ceza avukatı mısınız? diye sorulan sorular son derece yanlıştır. Her avukat mesleğini layığı ile yapar. Bir avukatın diğerinden, erkeğin kadından, gencin yaşlıdan hiçbir farkı yoktur. Avukatlar yaş ve kıdem gözetmeksizin birbirlerine “üstad” şeklinde hitap ederler. Çünkü herkesin birbirinden öğreneceği en az 1 yeni bilgi vardır.

Hakkında adanadaavukat

Adanadaavukat.com yerel bir rehber sitesidir. Sadece Adana Baro'suna kayıtlı ve onaylı avukatlar bilgilerini yayınlayabilir.

Şu avukatları da inceleyin:

Avukat Deniz Gökçe KAVAKLI

Adana – Avukat Deniz Gökçe KAVAKLI İsim ve Soyisim: Av. Deniz Gökçe KAVAKLI Baro Sicil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir